La biomeccanica della cintura scapolare.
[ad_1]
[fb_vid id=”2410081949268510″]La biomeccanica della cintura scapolare.
[ad_2]
źródło
[ad_1]
[fb_vid id=”2410081949268510″]La biomeccanica della cintura scapolare.
[ad_2]
źródło
[ad_1] Czym jest i do czego służy kompresja komory czwartej cz.1 – STILL ACADEMY OF OSTEOPATHY „Jeśli nie wiesz, co jeszcze zrobić, ściśnij czwartą komorę. Fizjologiczne skutki kompresji są i idą bardzo daleko.” (W.G. Sutherland) „Dr Sutherland często powtarzał, że nikt nie jest zbyt chory na kompresje czwartej komory, a jeśli nie wiesz, co jeszcze…
[ad_1] Terapia Czaszkowo-Krzyżowa Anna Wysocka is feeling fantastic in Gdańsk. [ad_2] źródło
[ad_1] Pomoc dla Dorianka z nop po Bcg.Dorian był zdrowy zaledwie przez trzy pierwsze miesiące . | zrzutka.pl Dorian był zdrowy zaledwie przez trzy pierwsze miesiące swojego życia. Potem wszystko skończyło się w jednej chwili… Szczepionka przeciw gruźlicy okazała się wyrokiem, który spadł na mojego niewinnego synka. Standardowe szczepienie, które przechodzą wszystkie dzieci, zniszczyło mu…
[ad_1] ❤ 💀 Kość czołowa to nieparzysta kość w kształcie miseczki , składa się 📌 z łuski czołowej która tworzy szkielet czoła, 📌 położonej poziomo części oczodołowej i 📌 części nosowej U noworodków👶🏼, kość czołową tworzą dwie połówki oddzielone szwem czołowym (metopicznym). Kość czołowa zaczyna się zrastać około 2 roku życia. W większości przypadków szew…
[ad_1] Terapia czaszkowo krzyżowa dla dzieci❤ http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=3264 Forum.e-Masaz.pl :: Zobacz temat – Terapia czaszkowo-krzyżowa u dzieci. Terapia przez dotyk Forum o tematyce: masaż, fizjoterapia, rehabilitacja, kosmetyczne, odnowie biologicznej i spa. W poszczególnych działach tematycznych na forum znajdziecie informacje potrzebne do wykonania zabiegu oraz informacje o postępowaniu w przypadkach chorobowych [ad_2] źródło
[ad_1] http://kuznia-zdrowia.pl/dobra-pamiec-i-dluga/?fbclid=IwAR2iVIL7V_IpRcPKX6coHIWfhsE3iBqWcZdV6VaEEewSjoPdJCt_eXBYNxA Pamięć w Świetle Biologii Totalnej – DOBRA PAMIĘĆ… I DŁUGA! Ach, jak wiele mamy przekonań na temat własnej pamięci! „Mam dobrą pamięć, ale krótką!”, „Kiedyś to miałem dobrą pamięć…”, „Ja to mam zawsze sklerozę!” – te oraz wiele innych podobnych zdań w treści i przekazie. Dodatkowo pogłębia je fakt powszechnego przeświadczenia o tym,…